Nyní se nacházíte: Home » Prodej » Rodinné domy » RD VRANOV

RD VRANOV

Popis

V zastoupení majitele prodáváme zděný rodinný dům s pozemkem 1401 m2 v obci Vranov u Brna s krásným výhledem a orientací na jižní stranu. Dům byl stavěn v roce 1985 a zkolaudován v roce 1989.>> Dům disponuje dvěma obytnými podlažími a úložným prostorem na půdě. I zde lze vybudovat další bytovou jednotku.>> V 1. podlaží je kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, 1 sklad , koupelna s vanou, sprchový kout, WC, chodba, kotelna, 2 sklad, veranda, schodiště.>
V 2. podlaží je kuchyň, obývák, 2x dětský pokoj, chodba, spíž, WC, koupelna s vanou, schodiště.
> Dům je připojen vodovodní, kanalizační , plynovou i elektrickou přípojkou. Teplovodní vytápění je realizováno z plynového kotle, ohřev vody elektricky ze zásobníku. Elektrika je vedena v mědi.
Za vstupem na pozemek jsou umístěna 2 parkovací stání, pod nimi leží sklípek přestavěný na dílnu a zahrádka s jezírkem. Před vstupem do domu je na posezení terasa s pergolou a velký sušák na prádlo vydlážděný zámkovou dlažbou. Pro ochranu soukromí jsou zde vysazené túje. Velká zahrada je z části oplocená s brankou, kde dříve majitelé chovali drůbež. > PENB se zpracovává.> Dům lze využít k bydlení a také i k podnikání.>>
V obci je MŠ, ZŠ první stupeň, Sokol, prosperující SDH, motokrosová dráha, restaurace, penzion, potraviny, OÚ, pošta i klášter . V blízkosti je rozhledna Babí lom, rybníky, Babí doly, Nový Hrad a jiné .
Obec Vranov u Brna je obklopena krásnými lesy v blízkosti Brna ( centrum cca 15km ), kudy vedou turistické i cyklistické trasy.
Měsíční výdaje 5520-plyn, 2970.el., 500Kč internet, vlastní satelit na TV.

Celý popis

Lokalita
Okres Brno-venkov
Obec Vranov
Cena
Cena domu: 5 700 000 Kč
Informace o nabídce
Číslo zakázky P22- 061017-ZA
Datum aktualizace 04.05.2018
Poloha objekt samostatný
Druh objektu cihlová
Umístění objektu centrum obce
Zastavěná plocha m2 135
Užitná plocha m2 212
Plocha parcely m2 1401
Počet podlaží objektu 3
Popis domu
Kategorie Domy a vily
Druh domu rodinný
Typ domu patrový
Stav domu velmi dobrý
Energetický štítek
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Jiří Vlasák

Jiří Vlasák

Telefon: + 420 541230166

Mobil: +420777930401

E-mail: vlasak@realitykurim.cz

*
*
*
captcha
*
Jsme ověřená firma Vlasák Jiří, Ing.- Reality Kuřim - ekatalog.czReality - ekatalog.cz